Hírek

2021. május 8.-án 17:00 órás kezdéssel idegenben állt ki a Mohora SE a Mátraterenye SE ellen. A mérkőzést Boda Viktor vezette, asszisztensei Gecse Zoltán és Nagy Sándor voltak.

2021. május 1-jén 17 órai kezdettel csapott össze Diósjenő csapatával a Mohora SE a hazai pályáján. A jó hangulatban lezajlott mérkőzés mohorai sikert hozott: az I. félidőben Széles Balázs és Széles Gábor, a II. félidőben Szedlacsek Zoltán és Pistyúr Zsolt talált az ellenfél kapujába.

2021. február 28-án vasárnap játsszuk első bajnoki meccsünket az Érsekvadkert csapatával. A zárt kapus mérkőzésről hamarosan részletes tájékoztatást adunk!

Egyesületünk lehetőséget kapott a Grassroots Akkreditációs Programban való részvételre. Nyolc másik Nógrád megyei klubbal együtt lépésenként haladunk a feladatok teljesítésében, hogy a bajnoki év végére megkaphassuk minősítésünket.